Porady prawne on-line

Konsultacja zagadnienia prawnego z odpowiednim wyprzedzeniem często skutkuje uniknięciem problemów prawnych w przyszłości. Zachęcam Państwa do współpracy celem weryfikacji Państwa uprawnień i możliwości. Kancelaria umożliwia prowadzenie porad prawnych i konsultacji w formie zdalnej, aby zapewnić Państwu możliwość sprawnej komunikacji z dogodnego dla Państwa miejsca.

Kancelaria adwokat Kingi Kępy współpracuje z notariuszami oraz komornikami umożliwiając Państwu kompleksowe załatwianie spraw za pośrednictwem kancelarii.

Na co dzień Kancelaria podejmuje stałą współpracę z radcą prawnym Markiem Szpakiem, wpisanym na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Mecenas Szpak zajmuje się prowadzeniem sporów sądowych z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, a także prawa pracy. W swej działalności szeroko zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych i spółek prawa handlowego. Więcej informacji o działalności mecenasa Szpaka uzyskacie Państwo pod adresem: www.kancelariaszpak.pl