Adwokat Kinga Kępa

Jestem adwokatem wpisanym na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu. Ukończyłam jednolite prawnicze studia magisterskie uzyskując tytuł magistra prawa, a także trzyletnie studia dzienne z zakresu filologii francuskiej. 

Doświadczenie zawodowe zaczęłam zdobywać już na studiach podejmując współpracę z kancelariami adwokatów, radców prawnych oraz komornika sądowego na terenie Opola, jak i Wrocławia. Swą wiedzę i umiejętności zdobyte na studiach wykorzystywałam także podczas pracy w placówkach dyplomatycznych, jak i w kancelarii adwokackiej na terenie Francji, co w znaczny sposób poszerzyło moje kompetencje, zarówno językowe, jak i te z zakresu prawa, a w szczególności predyspozycje do skutecznej reprezentacji Klientów w różnorakich sporach. 

Podczas realizowania trzyletniej aplikacji adwokackiej zdobyłam najcenniejsze doświadczenie w pracy adwokata reprezentując Klientów na Sali rozpraw,  przed instytucjami państwowymi i organami ścigania, prowadząc negocjacje w toku sprawy, a także sporządzając liczne pisma w sprawach cywilnych, karnych, administracyjnych, z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa pracy. 

Zwieńczeniem mojej kilkuletniej edukacji stało się powadzenie indywidualnej kancelarii adwokackiej w sercu Wrocławia, co traktuję nie tylko jako pracę, ale także jako swego rodzaju misję. Zawód adwokata przynosi mi wiele satysfakcji, a także nowych możliwości do ciągłego rozwoju. 

Swoje obowiązki zawodowe wykonuję z najwyższą dozą staranności, poświęcając Klientom czas i uwagę celem osiągnięcia założonych rozwiązań. Podstawą jest dla mnie uważność w rozwiązywaniu problemów Klientów, a także słuchanie ich potrzeb, dopełnione o specjalistyczną wiedzę.

Mecenas Kinga Kępa

Adwokat Kinga Kępa